loader image

 Slim belly Vám pomohou již za 4 týdny výrazně zredukovat obvod pasu a boků

Slim Belly byl vyvinut speciálně pro lidi s problémovými partiemi v oblasti břicha. Nehraje přitom žádnou roli, zda se jedná o trénované nebo netrénované osoby. Důvodem zvýšeného podílu břišního tuku je nedostatečné prokrvení partií v oblasti břicha. Takto funguje tréninkový koncept Slim Belly. Během vytrvalostního tréninku dochází zásluhou působení střídavého tlaku k prokrvování přesně v těch místech, kde má docházet ke spalování. Úspěch je podpořen individuálním tréninkovým plánem, který předpokládá pravidelný 30-40 minutový kardio trénink i úpravu stravovacích návyků prostřednictvím vyškoleného personálu.

Účinek Slim Belly spočívá v patentovaném konceptu Airpressure Bodyforming, který pomocí 2 tlakových komor se střídavým tlakem zvyšuje prokrvení problematických míst bez negativních průvodních jevů. Aktivující působení střídavým tlakem stimuluje prokrvení v břišní oblasti a podporuje tak spalování tukových buněk. V současnosti se již více než 800 000 lidí v 15-ti zemích Evropy přesvědčilo o účincích Slim Belly: během 4 týdnů snížili obvod pasu v průměru o 8 cm. Trénink s pásem Slim Belly přispívá k signifikantní úpravě tělesné váhy, podílu tuku i obvodu pasu u žen i mužů a má pozitivní účinky na celkové zdraví.

Metoda Airpressure Bodyforming umožňuje hubnutí přesně tam, kde si to přejete – zdravě a přirozeně. Metoda se skládá z následujících třech prvků:

  • lehké kondiční cvičení na moderních kardio přístrojích (2-3 krát týdně á 30-40 minut)
  • aplikace s patentovaným pásem Slim Belly nebo kalhotami Slim Legs
  • prověřená pravidla stravování

Informujte se na telefonu 732 505 016 rádi Vím poradíme